Zakupka.com

Zakupka.com
Онлайн каталог товаров и услуг Украины с возможностью создания своего сайта или интернет-магазина. Автоматизированное добавление и обновление товаров, контекстная реклама на портале и в поисковых системах, инструменты веб-аналитики, сервисы e-mail и sms рассылки
Отзывов: 10

Альтернативы и релевантные продукты


Пользователи, которые интересовались Zakupka.com, потом также просматривали:

Видеообзор Zakupka.com

Имя: 
Адам М. | 07.06.24
Нормальна платформа розміщення бізнесу. Зручно додавати нові товари, редагувати існуючі. Покупці приходять, хоч і менше, ніж раніше. А ось для свого сайту можливостей обмаль, дизайни однакові
Серджіо | 12.04.24
На цей раз досвід замовлення на Закупка.ком невтішний, хоча зазвичай проблем не виникає. Замовив комплект поршнів і шатунів для мого авто, хендай і40. Але з чотирьох комплектів один прийшов не того розміру: замовляв стандартний розмір для реставрації моєї машини, а прийшов комплект зі зменшеним розміром поршнів і шатунів, що абсолютно не підходить. Зв'язався з продавцем, який пообіцяв зробити заміну, і справді відправив заміну, але з вимогою оплатити доставку. За заміну товару, відправленого через помилку, доводиться платити за доставку?
Деякі продавці не беруть на себе відповідальність за помилки!
rocky | 29.02.24
Замовляв на закупівлі ГБЦ на мазду, знайшов цікавий магазин запчастин у Харкові. Доставили наступного дня. Рекомендую.
Alyona | 29.01.24
Закупка зручна у використанні, але тарифи на платформі високі. Доводиться підвищувати ціни на товари, щоби покрити витрати. Хоча покупців багато, то поки це хороший варіант.
продавець Вдало | 15.01.24
Закупка порадувала цікавим кабінетом та доволі розгорнутими можливостями налаштування сайту. З позитиву все…
Негатив.
1. За час не тривалої роботи у нас постійно змінювалися менеджери. Всі питання кожному доводилось пояснювати з початку, показувати що де не працює і очікувати від них якоїсь допомоги, рекомендацій. Виконували все - статті, відео, акції…. Але все одно жодного результату це не давало.
2. Імпорт товарів регулярно глючив. Фото нових товарів не заходили, кілька разів збивались налаштування джерел імпорту.
3. Вебмайстер працює не коректно (чи взагалі не працює) йому часто «чудяться» водяні знаки, де їх не має. При цьому однакові фото в різних картках оцінюються по-різному – в одній картці все ок, в іншій – водяний знак.
4. Всі рекомендації по збільшенню продаж зводились до даних вебмайстра, але детальне їх опрацювання показувало, що з нашої все ок. Ті «помилки», що нам вказувала Закупка, були або помилковими (водяний знак, де його не має; відсутня ціна у товара, якого немає в наявності і т.п.), або призводило до порушення авторських прав в певних категоріях товарів.
5. Бардак в категоріях. Таке враження що немає жодної модерації товарів. В категоріях безлад (в подушках автодеталі, скоби і т.п.). Численні звернення до Закупки з цього приводу результатів так і не дали.
6. Рейтинговий пакет не діє. Видача товарів йде абияк і мої товари перекривались іншими, при чому ці інші товари дуже часто не мали відношення до цієї категорії взагалі. Продовжуючи приклад подушок з п. 4. – поки ми в подушках знаходили свої товари, нам приходилось пролистати кілька десятків автодеталей у подушках. Змінювали пакет на вищий – результат такий же. Тобто рейтингові пакети не працюють взагалі. І не слухайте менеджерів про постійну і пріоритетну видачу. Це брехня!
7. Налаштування інтаргету. Фіг його знає як налаштовувати. З атоматичними налаштуваннями запускались кілька разів – кошти на вітер. Замовлень не було. Коли зателефонував менеджер по налаштуванню інтаргета він намагався сказати лише про автоматичне налаштування. Задали конкретні питання щодо видачі, рейтингу і т.п. – він сказав, цитую – «Я не знаю». Це повний треш!!!

Загальний висновок:
Хочете спустити гроші на вітер, витрати час і зіпсувати собі нерви – Закупка саме те! Не вірте обіцянкам про кількість покупців та гарантію якості співробітництва - на жаль, все це виявилося брехнею!
Читать далее
Менеджер Zakupka | 18.01.24
Добрий день. Шкодуємо, що робота з нашою платформою не виправдала Ваших очікувань, а інструменти просування, які використовують наші клієнти, не знайшли свого застосування та не принесли ефекту. Персональний менеджер озвучив Вам пропозицію щодо безкоштовного використання платного пакета протягом місяця, рекомендуємо Вам розглянути його, оскільки Ваші товари вже розміщені на порталі, і Вам не потрібно оплачувати наші послуги, при цьому Ви можете отримувати замовлення.
Вл. | 14.11.23
1 заказ за 2 месяца с полным оплаченным пакетом рекламы !
Деньги не возвращают и нет связи с менеджером, все морозятся и не хотят возвращать деньги за не использованый период !
Менеджер Zakupka | 22.11.23
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності, проблема виникла через недолік комунікації. Телефонний зв'язок з вами неможливий, менеджер писав вам на електронну пошту, що не є найбільш оперативним способом спілкування. Зараз питання щодо повернення коштів врегульовано, і кошти будуть повернуті у найближчий час.
Микола | 16.10.23
Свою продукцію розміщую на Закупці вже більше року. Інтерфейс дуже зручний, а менеджери завжди готові відповісти на всі мої запитання та надати підтримку. Я дуже задоволений роботою цього маркетплейсу і з радістю рекомендую його для збільшення продажів.
Дмитрий | 21.09.23
Хороший и удобный сайт для размещения своего магазина. Менеджеры всегда на связи и готовы помочь в любом вопросе.
Чабаненко | 30.08.23
Моє ставлення до цієї платформи було дуже обережним. Маю власний інтернет-магазин одягу, але вирішила розширити свій бізнес і співпрацювати з ними. Працюю на платформі вже 3 місяці, всім задоволена.
Вікторія | 21.02.23
Працюю більше 3-х років з порталом.Задоволена роботою сайту та менеджером,з яким працюю.Зручно,що можна міняти дизайн,вигружати автоматично товари з декількох файлів.