Топ 10: Сервіси онлайн запису клієнтів

Оновлено: 05.11.2023
1
Проста CRM система для малого бізнесу - салону краси, клініки, СПА-салону, стоматології, автосервісу, солярію та ін. Дозволяє керувати записами на прийом, вести облік клієнтів та продажів
2
Хмарна платформа для автоматизації керування салоном краси, косметичним центром, клінікою та СПА
3
Зручна CRM для салонів краси та приватних майстрів, яка має безліч функцій, що допомагають керувати бізнесом та автоматизовувати їх рутині справи та збільшувати прибуток. КОТИКО допомагає контролювати календар візитів, аналізувати діяльність бізнесу, рахувати прибуток, розраховувати зарплати, рахувати собівартість послуг, контролювати залишки на складі тощо. Також у КОТИКО ви можете налаштувати онлайн-запис, автоматичні СМС-нагадування клієнтам про запланований візит та багато інших функцій, які допоможуть заощадити ваш час.
4
Програма для салонів краси Онлайн запис, клієнтська база, фінансові звіти, смс нагадування клієнтам, зарплати та багато іншого.
5
Онлайн система бронювання послуг та управління бізнесом з інноваційною системою оплати. Дозволяє планувати, прогнозувати та аналізувати витрати.
6
Додаток онлайн-запису для будь-якого бізнесу у сфері послуг
7
EasyWeek - проста система управління бізнесом, віджет онлайн-бронювання та онлайн сторінка в каталозі для самостійного бронювання клієнтами 24/7. Можливості програми: онлайн-запис, керування розкладом, повідомлення для клієнтів та майстрів, база клієнтів, інтеграція з сайтом та соціальними мережами.
8
Сервіс онлайн-запису клієнтів для салонів краси, фітнес-клубів, клінік. Електронний журнал записів, модуль повідомлень, клієнтська база, статистика та аналітика, складський облік, мобільний додаток