Топ 10: Бухгалтерські програми для України

Оновлено: 17.11.2023
1
Український онлайн-сервіс ведення обліку та подання звітності для підприємців. Облік коштів, взаєморозрахунків, закупівлі, продажу, склад, простий кадровий облік та розрахунок зарплати, здавання звітності.
2
Онлайн бухгалтерія плюс сервіс подання звітності для України. Дозволяє не заглиблюючись у тонкощі бухгалтерського та податкового обліку вести облік доходів та витрат, зарплати, формувати документи та звіти. Дані зберігаються на Windows Azure за межами України
3
Сервіс для реєстрації та складання електронних звітів в Україні. Онлайн бухгалтерія для ФОП. Здача звітності до податкової та пенсійного фонду, ведення бухгалтерії та електронний документообіг. Актуальна інформація у довідниках, юридичні та бухгалтерські консультації.
4
Програма для бухгалтерів та підприємців, в якій є всі необхідні інструменти для ведення бухгалтерського обліку. Нарахування та виплата заробітної плати, розрахунок лікарняних, відпускних, компенсацій, простоїв, відряджень, суми податків, формування кадрових документів, облік робочого часу, автоматична побудова графіків роботи будь-якої складності, формування, підписання та подача звітів в контролюючі органи.
5
Український аналог 1С – бухгалтерська платформа з конфігураціями для різних галузей. Модульна структура. Автоматизація документообігу. Є веб-клієнт
6
Сервіс бухгалтерського аутсорсингу України. Поєднує в собі послуги бухгалтера, кадровика, юриста та фінансиста.
7
Сервіс надання аутсорсингових бухгалтерських послуг для ФОП та компаній.
8
Безкоштовний мобільний додаток від Райффайзен Банку для ведення бухгалтерії та податкової звітності для ФОП та фрілансерів. Функціонал включає створення професійних рахунків-фактур, відстеження платежів, автоматичні повідомлення про статус інвойсів, відправку податкових звітів і додавання банківських реквізитів до бухгалтерської книги.
9
Сучасна онлайн бухгалтерія, що дозволяє вести облік діяльності, складати та подавати звітність підприємств і ФОП всіх систем оподаткування та неприбуткових організацій з будь-якого пристрою.
10
Українська хмарна бухгалтерська облікова система для підприємств різного профілю.

11
Онлайн бухгалтерія від ПриватБанку. У сервісі можна повністю вести бухгалтерський облік (каса, рахунки, доходи, витрати, зарплата, активи...), формувати первинні документи, звітні документи для податкової та соціальних фондів, вести договори та накази, каталог товарів та складський облік, керувати взаємовідносинами з клієнтами (CRM), здійснювати техпідтримку (Helpdesk), та звичайно, користуватися онлайн-банкінгом.
12
Сервіс з обліку та інвентаризації матеріальних цінностей
13
Онлайн бухгалтерія бюджетної установи. Казначейство, облік, заробітна плата, звітність
14
Повнофункціональний програмний комплекс, який забезпечує всю необхідну функціональність для обліку на підприємствах малого, середнього бізнесу, а також цілком підійде підприємцю. Поширюється безкоштовно
15
Українська система обліку виробництва товарів. Облік товарів та матеріалів на складі, розрахунків з контрагентами, звіти та аналітика.