Топ 10 систем управління проектами для України

Оновлено: 17.11.2023
1
Українська онлайн-система для керування проектами. Містить dashboard, завдання з коментарями, календар, сховище файлів, систему обліку часу, теги. Підтримка SSL, FTP користувача, субдоменів користувача. Відрізняється простотою та доступністю.
2
Wrike дозволяє створювати завдання, групувати їх за проектами та відстежувати хід їх виконання. Основна перевага сервісу - більш просунута в порівнянні з конкурентами функціональність для спільної роботи Містить мережевий графік та звіти щодо проектів. Дозволяє встановлювати нагадування та логувати час виконання завдань. Мобільні додатки. Існує російськомовний інтерфейс.
3
Простий та зручний сервіс для управління завданнями та проектами. Інтеграція із Email. Мобільні версії. Безкоштовний для команд до 30 осіб
4
Сервіс для керування проектами у вигляді списку списків, заповнених картками, що використовуються вашою командою або безпосередньо вами. Можна перетягувати картки між списками, щоб показати прогрес.
5
Молдавський хмарний сервіс з організації та управління спільної роботи людей, який як трансформер, підлаштовується під бізнес-процеси компанії та допомагає ними керувати. Може замінити кілька програм для щоденної роботи. Застосовуємо у різних сферах діяльності: можна керувати складним процесом продажів, контролювати завантаження виробничих ліній, вести великі та довгострокові проекти. Легко масштабується.
6
Сервіс для спільної роботи та управління проектами. Містить інструмент Workflow та конструктор додатків, зручні дашборди.
7
Web-орієнтована, повністю настроювана issue-tracking система управління проектами. Може використовуватись для підтримки клієнтів. Високий рівень безпеки. Наявність API та безлічі плагінів. Відмінна email-інтеграція. Є російськомовний інтерфейс. Можливий хостинг за провайдером.
8
Проста та ефективна система управління проектами. Містить завдання, календар, дискусії, профайли, вікі-документи, файли, лог проекту. Легко дозволяє організувати спільну роботу з клієнтами та партнерами. Підтримує мобільний доступ.
9
Рішення для спільної роботи, управління проектами та документами. Доступно як SaaS сервіс або безкоштовна Open-source система. Включає пакет онлайнових офісних редакторів, CRM, project-трекер з майлстоунами, завданнями, дискусіями, файлами і звітами, директорію співробітників, wiki, загальний форум, блоги, фотогалерея, новини, внутрішній месенджер, онлайн роботу з документами та електронними таблицями. Є безкоштовна версія з онлайн редакторами документів
10
Багатофункціональна онлайн платформа для спільної роботи та управління проектами. Включає CRM, білінг, helpdesk, тайм-трекер, засоби комунікацій. Підтримка мобільних пристроїв. Розробляється в Україні.

11
Сервіс для планування проектів та організації спільної роботи у складі Office 365. Інтеграція з іншими сервісами Microsoft
12
Функціонально насичений сервіс з календарем, органайзером, сховищем та редакторами документів, звітами, форумом, месенджером, wiki, планувальником зустрічей, тайм-трекером. Зручна система для спільної роботи у реальному часі. Інтегрований із іншими сервісами Zoho. Імпорт із MS Project. Є безкоштовна версія на 1 проект. Є російськомовний інтерфейс
13
Найпростіший онлайн сервіс для управління завданнями та проектами з excel-подібним інтерфейсом
14
Корпоративне рішення для планування проектів, розподілу завдань та ресурсів за виконавцями, бюджетування та моніторингу виконання проектів. Надає windows-додаток та сервер (MS Project Server) для спільної роботи та онлайн доступу. Тісна інтеграція з MS Sharepoint та Outlook
15
Онлайн система для управління проектами та спільної роботи. Спеціально розроблена для використання у маркетингових відділах, студіях комп'ютерної графіки та анімації, архітектурних бюро.
16
Система управління проектами та завданнями. Діаграма Ганта. Канбан доска. Agile. Scrum
17
Онлайн інструмент для ефективного управління проектами з інтуїтивним інтерфейсом. У сервісі легко створювати завдання та підзавдання, призначати на них відповідальних та керувати ресурсами, що дозволяє чітко знати, хто і над яким завданням працює у певний момент. Залишайте коментарі до завдань і прикріплюйте до них файли, ділитесь проектами або експортуйте їх у популярні формати.
18
Онлайн сервіс для керування будівельними проектами. Дозволяє скласти план проекту, делегувати контроль за виконанням завдань команді, спільно управляти проектом, аналізувати освоєння, планувати доходи та витрати, балансувати завантаження трудових ресурсів, вести облік матеріалів, своєчасно відстежувати їх замовлення та поставку, створювати звітність, зберігати проектну документацію, відстежувати та порівнювати зміни у проекті.
19
Безкоштовна онлайн альтернатива MS Project. Дозволяє планувати час та ресурси проекту за допомогою мережного графіка та контролювати проект, оновлюючи відсоток виконання завдань. Дозволяє імпортувати проекти із MS Project