Топ 10: Сервіси Email, IM та SMS розсилок для України

Оновлено: 07.01.2024
1
Єдина платформа для email та SMS-розсилок. Хороша репутація серверів і відповідність всім вимогам email провайдерів сприяють високій доставлянні листів. 3000 листів на місяць безкоштовно. Набір інструментів для автоматизації маркетингу.
2
Сервіс email розсилок. Дозволяє швидко створити шаблон листа з макросами, імпортувати список контактів та надіслати розсилку. Детальна статистика результатів розсилки. Є безкоштовна версія на 2000 передплатників. Система управління маркетингом для бізнесу.
3
Сервіс доставки повідомлень по EMail та SMS. Організація розсилки серії листів за вказаним розкладом. Прикріплення файлів будь-яких типів у необмеженій кількості. Можливість проведення A/B спліт-тестів. Можливість використання RSS-каналу як джерело повідомлень
4
Сервіс email/sms розсилок. Дозволяє надсилати email-повідомлення окремим одержувачам із власних додатків, CRM та СMS. Послуги email-маркетингу.
5
Сервіс автоматизації маркетингу, що організовує багатоканальні рекламні кампанії: Email, SMS розсилки, Mobile-push, Web-push та Viber. Система дозволяє об'єднувати ці канали в одному сценарії.
6
Сервіс, який вміє розсилати email-повідомлення по базі клієнтів, централізовано постити повідомлення в соціальні мережі (Facebook, Twitter, LinkedIn) та збирати статистику щодо цих маркетингових кампаній. Набір красиві шаблони. Є безкоштовна версія на 2000 передплатників.
7
Провідний провайдер масових СМС розсилок, який надає смс послуги та сервіс відправки смс з охопленням понад 800 мереж у більш ніж 200 країнах світу. Наш смс-сервіс надає швидкий, надійний та безпечний спосіб для зв'язку з вашими потенційними та існуючими клієнтами шляхом масового розсилання смс реклами, оповіщень, повідомлень та інших текстових повідомлень.
8
Сервіс CMC розсилок, офіційний партнер Viber та операторів мобільного зв'язку України.
9
Сервіс масового email розсилки листів. Особистий кабінет. Деталізовані звіти всіх надісланих розсилок. Листів шаблонів.
10
Сервіс директ-маркетингу – дозволяє здійснити розсилку електронних листів за вашою базою одержувачів (абонентів, клієнтів, партнерів).

11
рвіс SMS розсилок. Деталізовані звіти. Усі статуси повідомлень надано від мобільних операторів України.
12
Український сервіс розсилки SMS, Viber-розсилок та чат-ботів. Планувальник розсилок. Шаблони повідомлень. Скорочувач посилань
13
Інтелектуальний голосовий робот ЄВА для голосових розсилок. Автоматизація процесу залучення, продажу, інформування та опитування клієнтів за допомогою голосу. Розпізнавання мови із записом, детальна статистика, гнучкі можливості інтеграції із ІТ-системами.