Топ 10 онлайн конструкторів сайтів для України

Оновлено: 02.06.2024
1
Конструктор сайтів з ІІ-помічником. 200+ шаблонів. Розклад подій, відгуки, форми заклику до дії, лічильники, онлайн чати, зовнішні інтеграції та багато іншого.
2
Всеукраїнський торговий центр в інтернеті, торговий майданчик із конструктором сайтів та інтернет-магазинів. На платформі Prom.ua будь-який підприємець може створити сайт та інтернет-магазин самостійно, без допомоги ІТ-фахівців. Покупець, у свою чергу, може легко знайти та вибрати потрібний товар за найкращою ціною.
3
Сервіс для створення сайтів за допомогою візуального редактора. Велика бібліотека шаблонів, мобільна версія, можна прикрутити свій домен, безкоштовний хостинг
4
Сервіс створення мобільних лендингів для товарного бізнесу. Простий та зрозумілий конструктор. Є повністю безкоштовний тариф.
5
Український конструктор сайтів та інтернет-магазинів, який дозволяє легко створювати привабливі, функціональні та SEO-адаптовані сайти не маючи спеціальних знань чи навичок програмування. Платні професійні шаблони
6
Сервіс для створення веб-сайтів. Головні переваги: простий інтерфейс, в якому зможе розібратися кожен; можливість зареєструвати домен та ім'я пошти; доступна ціна; безкоштовний період користування; адаптивність під усі мобільні пристрої.
7
No code платформа для створення сайтів будь-яких масштабів. Webx.page надає всі необхідні інструменти для створення сучасних веб-сайтів. Всі налаштування доступні у панелі управління і не потрібно розбиратись у строках коду.
8
Латвійський онлайн сервіс для створення сайтів та інтернет-магазинів. Пропонує 48 різних шаблонів оформлення сторінок, які можна налаштувати за необхідності.
9
Онлайн-конструктор сайтів. Великий набір модулів та віджетів для сайту. Система статистики. Мобільні шаблони веб-сайтів. Мобільні програми для керування сайтом.
10
Литовський конструктор сайтів та інтернет-магазинів. Адаптивний дизайн. Простий у використанні. 49 мов. SEO. Багато плагінів.

11
Простий та зручний у використанні (ізраїльський) конструктор сайтів, який задовольнить високі вимоги бізнес-сайту.
12
Конструктор сайтів Microsoft із штучним інтелектом. Дозволяє швидко створювати безпечні бізнес-сайти на low-code платформі.
13
Конструктор сайтів із WYSIWYG-редактором від російських розробників. Добре підходить для лендингів та сайтів-візиток. Основна фішка движка - гнучка настройка дизайну та структури сторінок.
14
Сервіс для створення публічних та інтранет сайтів. Дозволяє створювати сторінки різних форматів: текст, список, обговорення, файли. На сторінках можна вставляти мультимедійний контент, а також віджети (наприклад, документи або календар).
15
Безкоштовна CMS система для створення інтернет-магазину з необмеженими можливостями та відкритим кодом.
16
Безкоштовний сервіс для створення сайтів та інтернет-магазинів. Оптимізовано для мобільних пристроїв.
17
SimpleSite надає все, що потрібно для створення чудового та професійного сайту.