Топ 10 ERP систем для України

Оновлено: 06.03.2024
1
CRM/ERP система зі звичним майкрософтівським інтерфейсом. Повна інтеграція з платформою та програмами MS. Містить інструменти для управління продажами, маркетингом, сервісом та бізнес-процесами. Можлива робота з системою прямо з Outlook.
2
Комплексна система планування ресурсів підприємства (ERP) із вбудованими інтелектуальними технологіями, серед яких ШІ, машинне навчання та розширена аналітика. Воно допомагає компаніям впроваджувати нові бізнес-моделі, оперативно керувати змінами у бізнесі, координувати внутрішні та зовнішні ресурси та використовувати прогнозні можливості ШІ.
3
Система IT-Enterprise повністю відповідає стандартам і концепціям MRPII, MES, APS та ERP. Є хмарна версія. Тонкий клієнт.
4
Платформа, операційна система для бізнесу, вона складається із сотень додатків: CRM система, ERP система, побудова бізнес-процесів, телефонія, складський та товарний облік, електронний документообіг... Можна створювати свої програми або замовляти у сертифікованих розробників, які зроблять вам софт на OneBox OS в десятки разів швидше і дешевше, ніж будь-хто на ринку.
5
Потужне багаторівневе рішення класу ERP для автоматизації бізнес-процесів середнього та великого бізнесу. Забезпечує комплексну автоматизацію різних бізнес-процесів, робить їх прозорими та легко керованими. Є Web-версія для доступу через інтернет
6
SaaS сервіс на основі open-source системи OpenERP. Доступні сотні модулів, зокрема. CRM, управління складом, управління закупівлями, Управління проектами, Інтернет Магазин, POS і т.д.
7
Хмарна система керування бізнесом. Включає модулі: виробництво, рекрутинг, продаж, менеджмент, персонал, закупівлі, витрати, обладнання
8
Комплексне хмарне рішення для розвитку та управління бізнесом. Адаптовано до реальності ведення бізнесу в Україні та легко пристосовується до специфіки бізнесу. Потрібно лише вибрати необхідні модулі з великої бібліотеки або скористатись готовим рішенням від BJet.
9
Хмарна платформа з комплексним поєднанням CRM та ERP рішень, доповнене сотнями ефективних бізнес-додатків. Ці інструменти впроваджують автоматизацію ключових процесів у внутрішній структурі компанії, що призводить до стійкого зростання прибутку для власників підприємства. Зокрема, надаючи керівникам можливість ефективно взаємодіяти з ключовими показниками продуктивності (KPI), ця платформа сприяє досягненню визначених цілей та оптимізації стратегічного управління.
10
Інтегрований хмарний комплекс додатків для управління фінансами, закупівлями та портфелем проектів для малого/середнього/великого бізнесу

11
Хмарна система управління бізнесом, бухгалтерією та податками. Інтеграція із програмним РРО. Складські операції. Облік закупівель та продажів. Бухгалтерія та торгові звіти. Складання податкової звітності онлайн. Інтеграція з Новою Поштою, Приват24 та Prom.ua
12
Хмарна система для автоматизації управлінських та облікових завдань підприємств. Інтегрується з різноманітним обладнанням та може працювати на різних пристроях. Багато галузевих рішень.
13
Сервіс керування фінансовим результатом. Управління клієнтською базою (CRM). Контроль руху коштів. Контроль взаєморозрахунків. Аналіз фінансового становища компанії
14
Українська CRM, ERP система для ведення бізнесу. Готове хмарне рішення для повного циклу угод та продажу. Платформа включає і дозволяє вести: взаємозаліки з постачальниками, складський і товарний облік, касовий облік, відстежувати витрати і видачу зарплат, управляти бізнес-процесами, підключити телефонію і багато іншого. Легко інтегрується з сайтом та має безліч доповнень, а в разі потреби можна замовити унікальну розробку, навчання та інтеграцію у сертифікованих партнерів.
15
ERP система від 1С для України. Призначена для автоматизації великих підприємств зі складними технологічними процесами, позиціонується як система здатна забезпечити потреби будь-яких масштабів, починаючи від 50 робочих місць.
16
Індійська open-source система ERP. Цілком безкоштовна. Повна функціональність керування бізнесом. Можливість керувати будь-якою організацією, у будь-якій галузі та на будь-якому ринку. Інтеграція із популярними сервісами. Є російськомовна локалізація та документація.
17
Шведська система ERP для харчової, хімічної, фармацевтичної, металургійної, машинобудівної, енергетичної галузей. Дозволяє працювати віддалено за допомогою мобільних терміналів, смартфонів, планшетів, ноутбуків.
18
Шведська система ERP для малого-середнього бізнесу з модульною структурою. Понад 40 модулів. Просунуті можливості для інтеграції. Мобільний доступ та веб-доступ через портал. Містить функціональність email, інтранет, сед, інтернет магазин, інтернет сервіси. Є російськомовна версія, офіс в Естонії.
19
ERP+CRM на платформі WEB. Управління онлайн територіально-розподіленим бізнесом
20
Програмний продукт класу ERP, що відповідає найвищим вимогам до таких рішень і дозволяє вирішувати наступні облікові та управлінські завдання: управління фінансами, персоналом, бухгалтерський та податковий облік, розрахунок заробітної плати, управління конкурсними закупівлями, виробництвом, автотранспортом, складською логістикою, взаєминами з клієнтами ( CRM), діловими процесами, контакт-центром (contact-centre), страховою діяльністю та інші завдання.
21
Система управління підприємством GrossBee відноситься до систем ERP класу та призначена для комплексної автоматизації торгових та виробничих підприємств різного масштабу: від корпорацій до невеликих компаній. Система вирішує завдання обліку та планування матеріальних та фінансових ресурсів, виробництва, аналізу показників роботи підприємства, та багато інших.