Топ 10 найкращих CRM систем для України

Оновлено: 27.03.2024
1
Українська CRM для інтернет-магазину. Інтеграція з сайтами та маркетплейсами (Prom, Rozetka, OpenCart, Хорошоп, WordPress). Нова Пошта, Укрпошта. Телефонія (Binotel та інші), SMS, email, Viber, Telegram, Instagram, Facebook. ПриватБанк, Монобанк, Liqpay, WayForPay. РРО, рахунки, видаткові накладні, витрати. Ведення складу.
2
Українська CRM-система для автоматизації будь-якого бізнесу в єдиному вікні: збирання та обробка замовлень/лідів з усіх каналів; комунікація з клієнтами (месенджери, соцмережі, email та телефонія), вирви продажів, робота з товарами та послугами, складський облік, аналітика та багато іншого.
3
CRM система для оптових та роздрібних продажів з веденням статистики та контролем над співробітниками. Призначена для контролю та обліку, які допоможуть покращити взаємодію з клієнтами. Дозволяє контролювати роботу співробітників, накопичувати статистичну базу. Повне ведення складу, що оновлюється автоматично. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і просте налаштування.
4
Українська CRM, популярна у всьому світі. Готовий продукт для автоматизації та прискорення повного циклу продажу: від ліда до повторних замовлень. Крім цього, існують зміни для управління маркетингом, сервісом та бізнес-процесами. На онлайн-майданчику Marketplace представлені готові доповнення та галузеві рішення, конектори та шаблони для розширення можливостей платформи та автоматизації різноманітних бізнес-завдань.
5
CRM/ERP система зі звичним майкрософтівським інтерфейсом. Повна інтеграція з платформою та програмами MS. Містить інструменти для управління продажами, маркетингом, сервісом та бізнес-процесами. Можлива робота з системою прямо з Outlook.
6
Зручна CRM система для оптимізації бізнес-процесів усередині GMail. NetHunt CRM допомагає малому та середньому бізнесу збирати потенційних клієнтів з різних джерел, оцінювати, сегментувати та відстежувати їхній шлях по вирві продажів - прямо зі своєї Gmail пошти.
7
Онлайн CRM система для малого та середнього бізнесу. Зручний та інтуїтивно зрозумілий інструмент для оптимізації роботи з клієнтами, лідами, завданнями, угодами, складом, прайс-листом, запровадженням фінансів та документів.
8
Найпопулярніша в усьому світі естонська CRM-система продажів для невеликих груп. Перегляд всіх угод у візуальному каналі продажу. Впорядкування контактів та відстеження кожного потенційного клієнта. Прогнозування продажів для уникнення неприємних сюрпризів. Мобільні програми для iOS та Android
9
Платформа, операційна система для бізнесу, вона складається із сотень додатків: CRM система, ERP система, побудова бізнес-процесів, телефонія, складський та товарний облік, електронний документообіг... Можна створювати свої програми або замовляти у сертифікованих розробників, які зроблять вам софт на OneBox OS в десятки разів швидше і дешевше, ніж будь-хто на ринку.
10
Хмарна платформа для автоматизації керування салоном краси, косметичним центром, клінікою та СПА

11
Проста CRM система для малого бізнесу - салону краси, клініки, СПА-салону, стоматології, автосервісу, солярію та ін. Дозволяє керувати записами на прийом, вести облік клієнтів та продажів
12
Доступна CRM для малого та середнього бізнесу. Дозволяє контролювати ефективність кожного менеджера, відстежувати ефективність рекламних кампаній, автоматизувати маркетингові процеси, отримувати всі запити та зберігати листування в одній системі
13
Готове рішення для управління усіма бізнес-процесами підприємства, розроблене з урахуванням потреб українського бізнесу. Ключові можливості системи включають: адміністрування бази клієнтів, воронки продажів, що настроюються, хмарне файлове сховище, аналітику продажів, фінансів, облік завдань і робочого часу, власна телефонія, коллтрекінг, запис дзвінків
14
Онлайн конструктор воронок продажів та чатботів для автоматизації лідогенерації, підтримки клієнтів та продажів через месенджери за допомогою AI
15
Мессендіж+CRM платформа для b2c компаній - дозволяє всі бізнес-комунікації з клієнтом (від замовлення товарів або бронювання послуг до перевірки статусу замовлення та відправлення персональних пропозицій) здійснювати через месенджери Viber, Telegram, WhatsApp.
16
Польська онлайн CRM зі зручним інтерфейсом та високою продуктивністю. Функціонал включає керування базою клієнтів, завдання, керування замовленнями та проектами, виставлення рахунків, планування ресурсів (ERP), інтеграцію з електронною поштою, чатом, телефонією. Мобільні програми для пристроїв iOS та Android. Маємо українське представництво, локалізація.
17
CRM для фрілансерів. Автоматичний збір заявок із бірж фрілансу. Планування проектів Автоматизація роботи із клієнтами.
18
Українська хмарна CRM система для малого та середнього бізнесу. Інтеграція з популярними сервісами та маркетплейсами: Prom, Хорошоп, Rozetka, Wordpress, Opencart, Turbosms, Нова пошта, Укрпошта та ін. Підходить для товарного бізнесу та бізнесу послуг. Безкоштовний тариф без ліміту за часом, а також швидкий старт.
19
Готова CRM для товарного бізнесу в соціальних мережах, маркетплейсах та інтернет магазинах. Чати, замовлення, дзвінки у єдиній екосистемі.
20
Світовий лідер SaaS-сервісів для бізнесу Швидка, настроювана, безпечна, масштабована система з усіма необхідними функціями, великою кількістю інтегрованих бізнес-додатків (веб, декстоп, мобільних) на платформі AppExchange.
21
CRM від Stream Telecom дозволяє вам вести облік клієнтів, а значить керувати вашою взаємодією. У вас завжди під рукою список потенційних клієнтів зі своїми контактами, ви завжди знаєте всю історію взаємовідносин з клієнтами. А знаючи історію угод та продажів, ви можете формувати пропозиції потрібні клієнту та підвищувати свої продажі.
22
Open-source CRM - система на платформі Apache, MySQL, PHP. Має широку функціональність. Інтеграція з Outlook та MS Office. Вбудований поштовий клієнт. Клієнтський портал. Впроваджується кількома українськими інтеграторами.
23
Комерційна open-source система для управління продажами та підтримки клієнтів. Зручна та настроювана. Синхронізується з Outlook. Може поставлятися як веб-сервіс, або як система, що інсталюється. Є безкоштовна версія - SuiteCRM. Впроваджується кількома українськими інтеграторами.
24
Українська CRM, ERP система для ведення бізнесу. Готове хмарне рішення для повного циклу угод та продажу. Платформа включає і дозволяє вести: взаємозаліки з постачальниками, складський і товарний облік, касовий облік, відстежувати витрати і видачу зарплат, управляти бізнес-процесами, підключити телефонію і багато іншого. Легко інтегрується з сайтом та має безліч доповнень, а в разі потреби можна замовити унікальну розробку, навчання та інтеграцію у сертифікованих партнерів.
25
Індійська CRM для малого бізнесу із сучасними аякс-інструментами. Розширений функціонал для керування продажами. Інегрована з іншими сервісами Zoho (зокрема, електронними таблицями). Також є вбудовані засоби інтеграції із сайтом компанії. Є російськомовний інтерфейс
26
Інструмент автоматизації CRM-стратегії, що об'єднує в єдиний інформаційний простір взаємопов'язані бізнес-процеси основних підрозділів компанії з клієнтами (продажу, маркетинг, обслуговування).