Топ 10: Програми для стоматологій (для України)

Оновлено: 29.03.2024
1
Система автоматизації та управління стоматологічною клінікою, стоматологічним кабінетом. У програмі є електронний розклад, картотека пацієнтів, план лікування, зубні карти, облік препаратів, програми лояльності, sms та email - розсилки, модуль розрахунку зарплат, модуль онлайн-запису на прийом, звіти в режимі реального часу, інтеграція з ip-телефонією та торговельного обладнання та багато іншого.
2
Онлайн-органайзер для стоматології. Контакти, історії відвідувань, мапа пацієнта, повідомлення/вітання пацієнта за допомогою SMS або Email. Дозволяє вести зручну бухгалтерію, отримувати звіти за місяць та контролювати витрати матеріалів.
3
CRM для стоматології. Дозволяє вести медичні карти пацієнтів та автоматизувати всі процеси в одній системі. Зручне ведення та розрахунок пацієнтів, швидке створення розкладу, ведення плану лікування, можливість стежити за динамікою терапії, звітність з усіх фінансових операцій.
4
Онлайн програма для стоматологів. Карта пацієнта, всі нюанси лікування пацієнта, деталізована зубна формула, зручний календар запису, масове розсилання сповіщень клініки, облік та замовлення розхідників, вбудований бухгалтер та багато інших корисних функцій.
5
Онлайн програма для стоматологів. Карта пацієнта, всі нюанси лікування пацієнта, деталізована зубна формула, зручний календар запису, масове розсилання сповіщень клініки, облік та замовлення розхідників, вбудований бухгалтер та багато інших корисних функцій.
6
Програма обліку стоматології. Календар записів по кабінетах, квитанції та звіти, форма 043 із зубною формулою, плани лікування з етапами, база пацієнтів, ціни та послуги. Не потребує встановлення, є мобільна версія.
7
CRM програма для обліку пацієнтів стоматологічної клініки, планування робочого часу та записів пацієнтів на прийом. Основною перевагою і відмінністю від інших подібних онлайн-програм є одноразова покупка - клієнту не доведеться бути залежним він компанії-розробника, адже немає щомісячних чи щорічних платежів. В CRM присутні всі необхідні опції для функціонування стоматологічної клініки будь-якого масштабу.
8
Проста CRM система для малого бізнесу - салону краси, клініки, СПА-салону, стоматології, автосервісу, солярію та ін. Дозволяє керувати записами на прийом, вести облік клієнтів та продажів
9
Програма стоматологічних клінік. Містить такі функції: збереження карток пацієнтів в електронному вигляді; журнал запису пацієнтів; каса стоматологічної клініки; автоматизація реєстратури; склад; звіти для керівника; автоматизація роботи лікарів.
10
Система управління стоматологічною клінікою (CRM система для стоматології) призначена для організації та контролю роботи стоматологічної клініки. У складі програми стоматологів: реєстратура, клініка, адміністратор, бухгалтерія, склад, керівник. Залежно від потреб клініки система може бути встановлена в різному складі модулів в мережевому варіанті, а також на одному комп'ютері.

11
Програма стоматологічного кабінету. Містить зубну формулу, запис пацієнтів, знімки, смс/Viber розсилки, облік медикаментів, CRM.