Топ 10: Email сервіси для бізнесу (для України)

Оновлено: 16.09.2023
1
Найпопулярніший поштовий веб-сервіс, який можна використовувати для власного домену (Google Apps Mail). Відмінно справляється з великими обсягами пошти та спаму. Працює на мобільних пристроях
2
Класичний інтерфейс Outlook у браузері. Вбудований захист від вірусів та спаму. Містить базу контактів, завдання та календар, який можна публікувати та розшарувати для співробітників. Інтегрований з OneDrive
3
Поштовий сервіс Apple. Інтеграція із Apple пристроями на максимальному рівні. Можливість створення віртуальних поштових скриньок (псевдоніми)
4
Зашифрована та безпечна електронна пошта для командної роботи. Наскрізне шифрування вхідних та вихідних повідомлень. Додаткові модуль: календар, файли, документи. Програми для Windows, Mac, Android, iOS. Існує open-source версія. Безкоштовна версія на 10 GB із можливістю підключити власний домен.
5
Швейцарський поштовий сервіс із наскрізним шифруванням. Високий рівень безпеки. Додатково включає календар, VPN і файлосховище. Є мобільні клієнти.
6
Email сервіс для бізнесу. Підтримує кілька доменів. Панель Адміністратора. Містить календар, контакти, завдання. Потужна функціональність. Інтегрований з іншими сервісами Zoho
7
Безкоштовний український поштовий сервіс. Швидкий та зручний інтерфейс, відправка по e-mail файлів до 50 Гб, поштова скринька з професійним захистом від спаму та вірусів. Існує можливість налаштування корпоративної пошти для свого домену.
8
Безкоштовна захищена пошта без реклами на основі відкритого коду. Наскрізне шифрування у веб-клієнті, додатках для Android та iOS, клієнтах для Windows, Linux та Mac OS.
9
Найдовший український сервіс електронної пошти. Налаштування зовнішнього вигляду електронної скриньки. Створення папок та керування ними. Автоматичний сортувальник листів. Професійний захист пошти від спаму та вірусів. Створення чорних та білих списків адрес. Перевірка листів орфографії. Переклад листів більш ніж 20 мовами. Отримання пошти з інших POP3 серверів
10
Онлайн-поштовий клієнт від творців Basecamp. Інтелектуальний розподіл вхідних листів за важливістю та тематикою. Можливість групувати листи за проектами. Можливість відкласти відповідь потім. Окремий перегляд усіх файлів.