Топ 10: Програми для кафе, барів та ресторанів (для України)

Оновлено: 04.03.2024
1
Хмарний сервіс для автоматизації кафе, ресторану чи маленького магазину на планшеті. Дозволяє створити віртуальну карту зали, приймати та контролювати замовлення (столи, за якими є відкриті замовлення, виділяються на карті), вести касу, друкувати чеки, вести складський облік, базу клієнтів та список співробітників.
2
Сервіси для автоматизації ресторанів. CRM система, онлайн-меню, замовлення takeaway, доставки, room service, збір відгуків, система бронювання столів, QR-платежі. Мобільний додаток для клієнтів. Розробка сайту ресторану.
3
Онлайн рішення для будь-якої діяльності пов'язаного з продажем товарів та послуг. Підтримка програмного РРО. Фінансові операції, регулювання складу, генерація звітів, статистика та аналітика, складання бонусних програм. Естонсько-український сервіс
4
Програма може бути налаштована як для роботи стандартного закладу з офіціантами та замовленнями по столах, так і для продажу страв прямо біля стійки касиром (фастфуд, їдальня). Офіціант набирає замовлення та відправляє його на кухню (або кухні) та бар. Кухня отримує замовлення у вигляді роздрукованого на термопринтері чека, або на Кухонний Монітор
5
Сервіс Монобанку для керування рестораном. Надає ресторанам систему бронювання, QR-код на меню, оплату, чайові, відгуки та оцінки.
6
Програма для автоматизації кафе, ресторанів та барів. Інтернет-панель адміністратора синхронізується із локальним модулем офіціанта. Є програми для менеджерів зали, офіціантів, які синхронізують дані між собою (офіціант прийняв замовлення, кухар побачив, яку страву потрібно готувати, менеджер отримує інформацію про час приготування тощо)
7
Програма обліку для кафе, барів, ресторанів. Фронт+бек офіс (касове місце+адмін. місце). Прості та зрозумілі звіти та графіки для власників підприємства. Просте перемикання на будь-які типи фіскальних реєстраторів, принтерів, сканерів та ін техніки.
8
Система для автоматизації ресторану з великою кількістю різних модулів, які підключаються до спеціального сервера та працюють через нього (каса, склад, кухня, фінанси, гості, персонал, постачальники). Є функціональність фронт- та бек-офісу.
9
Мобільний додаток для служби доставки їжі, ресторану чи кафе. Сортування клієнтів, графіки, зрізи, аналітика, пуш-повідомлення, акції, промокоди, кешбек, робота з відгуками, статистика - весь маркетинг
10
обільний додаток для служби доставки їжі, ресторану чи кафе. Синхронізація меню. Розсилка PUSH повідомлень. Фейсбук аналітика

11
Система управління рестораном, базою якої є мобільна платформа Android. Є модуль для кухарів
12
Програма для автоматизації торгівлі у магазинах, кафе, ресторанах, фаст-фудах. Можливість використання від невеликих торгових точок до мережі ресторанів. Offline режим роботи та звіти для аналітики продажу.
13
POS-система спочатку створена для магазинів, але може бути використана і в невеликому ресторані або кафе.
14
осійська система автоматизації підприємств громадського харчування: ресторанів, кафе, барів. Включає різні модулі (фронт-офіс для безпосередньої роботи в ресторані та бек-офіс для контролю процесів та витрат) та програми.