Топ 10 Українських хмарних сервісів для бізнесу

Оновлено: 16.03.2024
1
Українська CRM, популярна у всьому світі. Готовий продукт для автоматизації та прискорення повного циклу продажу: від ліда до повторних замовлень. Крім цього, існують зміни для управління маркетингом, сервісом та бізнес-процесами. На онлайн-майданчику Marketplace представлені готові доповнення та галузеві рішення, конектори та шаблони для розширення можливостей платформи та автоматизації різноманітних бізнес-завдань.
2
Хмарний сервіс для автоматизації кафе, ресторану чи маленького магазину на планшеті. Дозволяє створити віртуальну карту зали, приймати та контролювати замовлення (столи, за якими є відкриті замовлення, виділяються на карті), вести касу, друкувати чеки, вести складський облік, базу клієнтів та список співробітників.
3
Українська онлайн-система для керування проектами. Містить dashboard, завдання з коментарями, календар, сховище файлів, систему обліку часу, теги. Підтримка SSL, FTP користувача, субдоменів користувача. Відрізняється простотою та доступністю.
4
Віртуальна АТС. Корпоративний зв'язок для всіх відділень компанії, у будь-якому місті та країні. Ваші міські та мобільні телефонні номери залишаються з вами. Інтеграція із CRM. Візуалізація тенденцій щодо активності клієнтів та роботи співробітників.
5
Українська CRM-система для автоматизації будь-якого бізнесу в єдиному вікні: збирання та обробка замовлень/лідів з усіх каналів; комунікація з клієнтами (месенджери, соцмережі, email та телефонія), вирви продажів, робота з товарами та послугами, складський облік, аналітика та багато іншого.
6
Український онлайн-сервіс ведення обліку та подання звітності для підприємців. Облік коштів, взаєморозрахунків, закупівлі, продажу, склад, простий кадровий облік та розрахунок зарплати, здавання звітності.
7
Рішення для моніторингу соціальних медіа. Дозволяє моніторити блоги, форуми, всі соцмережі, відгуки, онлайн-ЗМІ. У YouScan є унікальна для СНД функція – можливість відстеження згадок щодо логотипу бренду (Visual Insights) та щодо ситуації споживання продуктів бренду. Підтримка, база знань, фільтрація, відстеження спаму.
8
Єдина платформа для email та SMS-розсилок. Хороша репутація серверів і відповідність всім вимогам email провайдерів сприяють високій доставлянні листів. 3000 листів на місяць безкоштовно. Набір інструментів для автоматизації маркетингу.
9
Українська CRM для інтернет-магазину. Інтеграція з сайтами та маркетплейсами (Prom, Rozetka, OpenCart, Хорошоп, WordPress). Нова Пошта, Укрпошта. Телефонія (Binotel та інші), SMS, email, Viber, Telegram, Instagram, Facebook. ПриватБанк, Монобанк, Liqpay, WayForPay. РРО, рахунки, видаткові накладні, витрати. Ведення складу.
10
CRM система для товарного бізнесу. Простий облік продажів, товарів та витрат. Створення та відстеження ТТН, робота з клієнтською базою. Звіти про доходи та витрати. Друк чеків та цінників. Інтеграція з WooCommerce, Prom, Rozetka. Це український аналог таких систем, як Мій Склад, CloudShop та частково 1С.

11
Сервіс для створення інтернет-магазинів. Локалізація для України, вбудовані всі необхідні локальні послуги оплати, доставки і т.д. SEO-оптимізація. Мобільна версія. Можна доопрацьовувати індивідуальні функції.
12
Хмарний сервіс, що автоматизує всі HR-процеси, рекрутинг та управління цілями (OKR). Звільняє HR-фахівців від рутини, оптимізує залучення талантів, адаптацію та утримання співробітників, збирає статистику та аналітику. Допомагає керувати цілями та ключовими результатами компанії. Підходить не лише для HR-відділу. Зрозумілий інтерфейс, Self-менеджмент, гейміфікація та методики continuous feedback та OKR.
13
Онлайн-чат для сайту. Потужний набір інструментів для ефективної роботи: автоповідомлення, попапи, база знань, email сервіс, help desk, додатки. Віджет чату налаштовується під ваші потреби та стиль бренду.
14
Сервіс для різних типів сервісних бізнесів, що займаються ремонтом та обслуговуванням будь-яких виробів: від велосипедів до комп'ютерів, від побутової техніки до смартфонів. Дозволяє обробляти замовлення, контролювати співробітників, вести складський облік, друкувати документи та звіти. Автоматично відправляє SMS клієнту про завершення робіт над замовленням, а менеджера повідомляє електронною поштою про хід роботи над замовленням.
15
Набір сервісів для керування персоналом. Включає тайм-трекер, сервіс відеоспостереження, систему контролю доступу в приміщення, HRM, систему корпоративного навчання, збору ідей, постановки цілей, онлайн опитувальник, сервіс чекістів, нагадувань, дешборд і систему звітів.
16
Український сервіс для подання звітності до контролюючих органів та обмін юридично значимими первинними документами між контрагентами в електронному вигляді.
17
Платформа, операційна система для бізнесу, вона складається із сотень додатків: CRM система, ERP система, побудова бізнес-процесів, телефонія, складський та товарний облік, електронний документообіг... Можна створювати свої програми або замовляти у сертифікованих розробників, які зроблять вам софт на OneBox OS в десятки разів швидше і дешевше, ніж будь-хто на ринку.
18
Онлайн бухгалтерія плюс сервіс подання звітності для України. Дозволяє не заглиблюючись у тонкощі бухгалтерського та податкового обліку вести облік доходів та витрат, зарплати, формувати документи та звіти. Дані зберігаються на Windows Azure за межами України
19
Український сервіс відеоспостереження для бізнесу. Доступ до камер відеоспостереження здійснюється через браузер або програму для IOS або Android. Архів відео зберігається на сервері. Також можна налаштувати сповіщення про події з фотофіксацією. архів відеозаписів.
20
Онлайн сервіс фінансового обліку для бізнесу. Може в кілька кліків формувати фінансові звіти про дебіторку, прибуток і збитки, оборот компанії та суму надходжень на рахунок. А також інші звіти у різних валютах. Допомагає уникнути касового розриву. Finmap збирає дані із інтернет-банкінгу, ERP, CRM. Також можна вводити інформацію вручну, використовуючи Telegram-бот.
21
Конструктор сайтів з ІІ-помічником. 200+ шаблонів. Розклад подій, відгуки, форми заклику до дії, лічильники, онлайн чати, зовнішні інтеграції та багато іншого.
22
Український хмарний сервіс для планування маршрутів доставки з урахуванням пробок, тимчасових вікон, завантаження, вартості транспорту та інших параметрів. Сервіс здійснює контроль за виконанням маршрутів використовуючи GPS-моніторинг або авторський мобільний додаток для кур'єрів. До системи підключено понад 600 клієнтів з України та інших країн Європи. Всім новим користувачам надається безкоштовний тестовий період, аудит маршрутів та віддалене впровадження.
23
Сервіс для реєстрації та складання електронних звітів в Україні. Онлайн бухгалтерія для ФОП. Здача звітності до податкової та пенсійного фонду, ведення бухгалтерії та електронний документообіг. Актуальна інформація у довідниках, юридичні та бухгалтерські консультації.
24
Український сервіс для спілкування із клієнтами через популярні месенджери (Viber, Telegram). Дозволяє встановити чат на сайт. База знань оператора. аналітика. Можливість створення ШІ-чоботів.
25
Сервіс підписання та обміну документами онлайн. Доступ до документів 24/7 з будь-якого пристрою. Надійне хмарне сховище за межами України. Інтеграція з будь-якою обліковою системою. Необмежене зберігання документів у хмарі.
26
Зручна та багатофункціональна онлайн програма для ефективного керування салоном краси, spa-салоном, wellnes студією, косметологічною клінікою. Дозволяє контролювати співробітників та створювати розклад їх роботи, нараховувати їм зарплату, вести облік витратних матеріалів, відстежувати доходи та витрати, бачити клієнтську базу та інформацію щодо візитів, а також створювати 150 видів різних звітів.
27
Recommerce - це сервіс, що дозволяє самостійно створити інтернет-магазин для вашого бізнесу. Вам не потрібні спеціальні знання та навчання, ми зробили все зрозумілим та простим.
28
Сервіс для створення веб-сайтів. Головні переваги: простий інтерфейс, в якому зможе розібратися кожен; можливість зареєструвати домен та ім'я пошти; доступна ціна; безкоштовний період користування; адаптивність під усі мобільні пристрої.
29
Віджет зв'язку для веб-сайту. Працює через viber, telegram, Instagram direct, facebook повідомлення. Чат-бот, система прийому замовлень, on-line оплата, CRM - в одному додатку
30
Комунікаційна та сервіс-платформа для бізнесу. Зручний конструктор онлайн-чату. Загальний інтерфейс для обробки повідомлень із чату на сайті, пошти, месенджерів та соцмереж. Оплати у віджеті; офлайн-форма для збирання даних. Конструктор чат-ботів. Прості інтеграції з CRM, ERP.
31
Хмарна АТС та віртуальний Call-центр. Простота управління, низька вартість обслуговування та інтенсивне наповнення функціями залучають клієнтів різного масштабу та галузей.
32
Проста та надійна хмарна система автоматизації для фітнес-клубів, студій, салонів краси, басейнів. Облік клієнтів, розклад, абонемент, товарний облік, CRM-система, бізнес-аналітика. Мобільні програми для клієнтів та співробітників, віджети на сайт для реєстрації лідів та організації запису клієнтів.
33
Український сервіс для автоматизації рекрутингу. Єдина база кандидатів із історією. Календар співбесід. Командний рекрутинг. Інтеграція із сайтами роботи.
34
Інтуїтивно зрозуміла легка шахівниця з мінімалістичним інтерфейсом та власним Channel Manager. Підключення готелю займає до 20 хвилин, техпідтримка відповідає протягом 5 хвилин. Можна встановити модуль бронювання на сайт з індивідуальним дизайном. Демократична ціна Готельна програма, що активно розвивається, яка зарекомендувала себе з професійного боку і багато високих позитивних оцінок роботи в інтернеті.
35
іртуальна АТС з функціоналом автодзвону, автодозвону для бізнесу та кол-центрів. Інтеграція із CRM. Контролює попадання номерів у спам-бази, автозміна номерів, чорні списки, приховування номера. Багатоканальні мобільні, міські номери та SIM-картки FMC.
36
Професійне програмне рішення для контакт центрів, яке дозволяє звести роботу операторів у єдиному вікні та автоматизувати обробку звернень від клієнтів з різних каналів (дзвінки, чати, email, sms, сайт), налаштувати інтеграцію по API з будь-якими бізнес-системами, створювати сценарії розмови, робочі графіки та карти якості для оцінки роботи операторів. Можлива купівля ліцензій та хмарне рішення (запуск за 24 години), безкоштовний годинник техпідтримки, персональний менеджер, доступні тарифи при масштабуванні.
37
Хмарна система керування бізнесом. Включає модулі: виробництво, рекрутинг, продаж, менеджмент, персонал, закупівлі, витрати, обладнання
38
Віртуальна АТС. Зручний веб-інтерфейс. Дзвінки з веб-панелі та сайту. Для налаштування роботи не потрібно мати технічні знання. Хмарна АТС дає практично необмежені можливості розширення можливостей CloudCalls. Наші програмісти додають нові функції, а Ви можете замовити щось для себе і ми обов'язково додамо.
39
Онлайн бухгалтерія плюс сервіс подання звітності для України. Дозволяє не заглиблюючись у тонкощі бухгалтерського та податкового обліку вести облік доходів та витрат, зарплати, формувати документи та звіти. Дані зберігаються на Windows Azure за межами України
40
Хмарна платформа для автоматизації керування салоном краси, косметичним центром, клінікою та СПА
41
Віртуальна ATC. Інтеграція телефонії та CRM. Власна система CRM. Сервіс Call-трекінгу. Колл центр
42
Платформа для простого та швидкого створення інтернет-магазину онлайн. Візуальний конструктор. Мобільна версія. Інтеграція із веб-сервісами.
43
Сервіс для ведення обліку та автоматизації сервісних центрів онлайн. Надсилання клієнтам sms зі статусом ремонту. Повноцінна бухгалтерія
44
Багатофункціональна онлайн платформа для спільної роботи та управління проектами. Включає CRM, білінг, helpdesk, тайм-трекер, засоби комунікацій. Підтримка мобільних пристроїв. Розробляється в Україні.
45
Програма для рекрутингових агенцій, а також для кадрових служб компаній, які здійснюють підбір співробітників. Автоматизує більшість рутинних операцій у рекрутингу.
46
Хмарна система для автоматизації управлінських та облікових завдань підприємств. Інтегрується з різноманітним обладнанням та може працювати на різних пристроях. Багато галузевих рішень.
47
Хмарний сервіс для керування магазином. Дозволяє повністю автоматизувати всі основні бізнес-процеси роздрібного магазину: управління асортиментом, управління замовленнями, роботу з постачальниками, управління ціноутворенням, управління складськими операціями, управління виробництвом, управління продажами, управління фінансами.
48
Сервіс для автоматизації телефонного продажу. Сервіс працює як інтерактивний асистент менеджера з продажу (або співробітника call-центру), який нагадує, що говорити на підставі налаштованих скриптів розмови.
49
Сервіс з обліку та інвентаризації матеріальних цінностей
50
Онлайн конструктор воронок продажів та чатботів для автоматизації лідогенерації, підтримки клієнтів та продажів через месенджери за допомогою AI
51
SmartDoc – це соціально-орієнтований український стартап, завдання якого – підвищувати правову культуру та розвивати юридичний ринок України. Компанія надає сучасний сервіс формування договорів різної складності.
52
Український онлайн конструктор калькуляторів та веб-форм для сайту. Має вбудований дизайнер форм, за допомогою якого можна налаштувати зовнішній вигляд форми під дизайн свого сайту, при цьому не потрібно мати будь-які спеціальні знання і навички.
53
Програма для керування ветеринарною клінікою. Розклад прийомів. Відстеження потоку пацієнтів та навантаження лікарів. Інтеграція із вашим сайтом. Створення та зберігання історії пацієнта. Вакцинація. Управління стаціонаром. Управління складами.
54
Українська онлайн-платформа для навчання. Повний набір функцій створення курсу - різні типи уроків і матеріалів: документи, посилання, відеотрансляції.
55
Українська система обліку виробництва товарів. Облік товарів та матеріалів на складі, розрахунків з контрагентами, звіти та аналітика.
56
Модульна система для онбордингу, навчання та оцінки співробітників з інструментами гейміфікації.