Топ 10: Програми для турагентств та туристичних фірм (для України)

Оновлено: 20.01.2024
1
Програма для турагентств. Підбір турів База клієнтів. Облік робочого часу. Робочий стіл керівника. Аналіз виручки та націнки. Рахунки, витрати. Канали просування. Сегментація турів. Аналіз клієнтської бази.
2
Українська CRM для турагентства. Дозволяє робити добірки на сайті будь-якого ТО, на Айтітурі, Турсканері, і навіть на Букінгу. Сервера розташовані в європейській хмарі, а контактні дані туристів зберігаються у зашифрованому вигляді
3
Проста система CRM для невеликих турагентств. Облік дзвінків та туристів, нагадування, передача туристів між менеджерами чи офісами, гнучке нарахування премій пропорційно до вкладу, е-мейл та смс-маркетинг, аналіз джерел продажу та облік робочого часу.
4
Програмне забезпечення для туристичних агенцій на базі PHP та MySQL, розроблене для індустрії онлайн-подорожей та бронювання. Рішення підходить власникам готелів, будинків для відпустки, туристичних агенцій, туроператорів, прокату автомобілів, круїзів, ресторанів, вілл, квартир, бунгало та кімнат будь-якого розміру.
5
Програмне забезпечення для туристичних компаній. Працює локально чи через інтернет. Дозволяє втоматизувати роботу турагентства, починаючи від прийому заявок і закінчуючи печаткою, отримувати статистику та аналітику про роботу компанії, автоматизувати облік, включаючи продані тури, платежі та складання бази клієнтів