Топ 10: Програми для готелів (для України)

Оновлено: 10.11.2023
1
Інтуїтивно зрозуміла легка шахівниця з мінімалістичним інтерфейсом та власним Channel Manager. Підключення готелю займає до 20 хвилин, техпідтримка відповідає протягом 5 хвилин. Можна встановити модуль бронювання на сайт з індивідуальним дизайном. Демократична ціна Готельна програма, що активно розвивається, яка зарекомендувала себе з професійного боку і багато високих позитивних оцінок роботи в інтернеті.
2
Хмарна система автоматизації готелів, хостелів, апартаментів. Дозволяє вносити дані про гостя, виставляти рахунки, управляти поселеннями та номерним фондом, синхронізуватися з усіма популярними системами онлайн бронювання (booking.com, expedia.com, agoda.com та ін.), створити власну систему онлайн бронювання на власному сайті, виставляти рахунки, вести документообіг, формувати звіти.
3
Хмарна система для готелів. Автоматизує функції: керування номерним фондом, бронювання номерів, актуалізація цін, зберігання історій гостей, звітність... Модуль бронювання для веб-сайту, соціальних мереж.
4
ПЗ для готелів. Зручний бронювання календар. Розширена бухгалтерія. Синхронізація бронювання з десятками порталів та турфірм. Є безкоштовна версія.
5
Система автоматизації для готелів, санаторіїв, СПА-комплексів, розважальних центрів та інших підприємств індустрії гостинності з інтуїтивно зрозумілим web-інтерфейсом. Містить весь набір необхідних програмних інструментів та велику кількість модулів для вирішення різноманітних завдань підприємства. Безліч інтеграцій.
6
Система автоматизації служб готелю. Працює в інтеграції з інформаційною системою продажу номерів та послуг об'єкта розміщення в Інтернеті.
7
Хмарна система керування готелем. Має весь потрібний функціонал для роботи відділу бронювання, рецепції. Інтеграція з провідними Channel manager, власний Booking engine, електронний room service. Адаптивний інтерфейс.
8
Рішення для автоматизації будь-якого типу готельно-ресторанних закладів: готелів, хостелів, санаторіїв, баз відпочинку, апартаментів, шале, ботелів, кемпінгів. Контролює кожну хвилину та секунду, надає актуальну інформацію про стан фінансів, завантаженість номерного фонду та товарних складів.
9
Система управління готелем PMS ZAK – хмарне програмне забезпечення для керування об'єктом розміщення. Основний функціонал Zak PMS є безкоштовним. Він включає основні, але важливі функції: необмежену кількість номерів і тарифів.
10
Рішення для автоматизації бізнес-процесів обслуговування клієнтів підприємствами готельного бізнесу. Програмний комплекс збудовано з використанням сучасних інформаційних технологій. Система повнофункціонально працює як самостійний модуль, так і в комплексі з модулями Парус