Топ 10 VoIP сервісів для України

Оновлено: 08.05.2023
1
Найбільш популярний месенджер для відеозв'язку та дзвінків по IP-телефонії від Microsoft. Надає відеозв'язок та відеоконференції до 10 осіб. Дозволяє дзвонити на звичайні телефони, приймати дзвінки. Є версії для мобільних пристроїв.
2
Сервіс IP телефонії + віртуальна АТС. Надає безкоштовний міський номер в одній з 70 країн світу. Функції АТС включають внутрішні номери, систему голосового меню (IVR), переклад дзвінка, перехоплення дзвінка, переадресацію дзвінків на мобільний, прийом дзвінків із сайту, голосову пошту, прийом факсів, автовідповідач, режим очікування дзвінків, систему статистики дзвінків.
3
іртуальна АТС з функціоналом автодзвону, автодозвону для бізнесу та кол-центрів. Інтеграція із CRM. Контролює попадання номерів у спам-бази, автозміна номерів, чорні списки, приховування номера. Багатоканальні мобільні, міські номери та SIM-картки FMC.
4
Провайдер корпоративних комунікацій Хмарна CRM. Багатоканальні внутрішні лінії для працівників компанії. Міські, міжміські та мобільні номери компанії в єдиній мережі. Ви самі задаєте алгоритм переадресації дзвінків усередині мережі. Фіксація пропущених дзвінків, автовідповідач. Вся інформація про клієнта під час дзвінка, можливість прив'язки «клієнт-співробітник»
5
Мобільний VoIP додаток для iPhone. Інтегрується в адресну книгу та авторизує за номером телефону. Дозволяє здійснювати безкоштовні дзвінки у високій якості між смартфонами із встановленим Viber. Можна дзвонити на звичайні та мобільні телефони за низькими тарифами.
6
Національний IP оператор зв'язку, SIP багатоканальні номери різних регіонів України та мобільні, SIP транки для масового обдзвону клієнтських баз, найвигідніші тарифи, безлімітні канали зв'язку та CPS, індивідуальний підхід до тарифів для клієнтів, безкоштовна заміна номерів, сервіс автообдзвону autodialler, віртуальна АТС
7
Безкоштовний сервіс, який використовує передачу голосу за протоколом VoIP з можливістю з'єднання разом всіх телефонних номерів, транскрибуванням голосової пошти та керуванням SMS.
8
Комплексні послуги телефонії в Україні. Низькі тарифи. дзвінки, зв'язок, за кордон, опис, програм (софтфонів - softphone)
9
Послуга «Інтернет-телефон» надає абонентам Укртелекому можливість користуватися фіксованим телефонним зв’язком, що надається через IP-мережу з виділенням номера з кодом «892» незалежно від того, де вони перебувають. Достатньо лише мати підключення до Інтернету. Послуга надається за технологією VoIP* (IP-телефонія) з використанням протоколу SIP
10
Безпечний бізнес-месенджер із можливістю дзвінків через IP-телефонію

11
Провайдер VoIP для бізнесу. Номери, IP-телефонія, віртуальна АТС
12
Оператор зв'язку нового покоління. Компанія надає послуги міжнародного зв'язку та дзвінків через Інтернет, за допомогою айпи телефонії. Мета компанії як інтегратора послуг IP телефонії: доступні дешеві дзвінки через Інтернет (а також дзвінки sip) в будь-яку країну світу (і з будь-якої країни).
13
Дешеві дзвінки по IP-телефонії, безкоштовне спілкування всередині мережі, відеочат, статуси співрозмовників та миттєві повідомлення. До мережі SIPNET можна підключити будь-які SIP пристрої, інтернет-телефони, програмні IP АТС, що працюють за протоколом SIP. Мобільні програми для iOS, Android, Windows Phone, Java